Birger Hjelm oljemålning

Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER HJELM (1901-1979): "Vårvinterkväll", Östergötland 1963, signerad, olja på pannå, ca 46x78 cm

772515

2020-05-17