Birger Hjelm oljemålning
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BIRGER HJELM (1901-1979): "Septemberdag 1967", signerad, olja på pannå, ca 53x106 cm
Kuntoraportti
772516
Päivämäärä:
2020-05-18