Birger Hjelm oljemålning

Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BIRGER HJELM (1901-1979): "Septemberdag 1967", signerad, olja på pannå, ca 53x106 cm

Kuntoraportti

772516

Päivämäärä:

2020-05-18