Marie Vin Kraemer oljemålning

Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIE VON KRAEMER (född 1947), "I love Paris" signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 95x75 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

772517

2020-05-23