Marie von Kraemer
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MARIE VON KRAEMER (född 1947), "Solnedgång, Södergarn, Lidingö", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 120 x 90 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
772522
2020-05-23