Marie von Kraemer

Marie von Kraemer
Marie von Kraemer
Marie von Kraemer
Marie von Kraemer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARIE VON KRAEMER (född 1947), "Maskerad i Venedig", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 90 x 115 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

772524

2020-05-23