Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARIE VON KRAEMER (född 1947), "Maskerad i Venedig", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 90 x 115 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
772524
2020-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här