Ulf Greder

Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): Komposition, färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 77/360, bladmått ca 49,5x59,5 cm

772535

2020-05-17