Bert Håge Häverö

Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (3) Storskär, Norrtälje och Sunnan, signerade och numrerade Bert Håge Häverö, 65/390, 3 färglitografier, bildmått ca 44x54 cm

772536

2020-05-17