Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, empirestil, sent 1800-tal, bord med stenskiva, förgyllda mässingsdetaljer, spegelns höjd 208, bord 44 (total 252), bredd på spegel 72 cm
Smärre slitage
772538
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här