Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, empirestil, sent 1800-tal, bord med stenskiva, förgyllda mässingsdetaljer, spegelns höjd 208, bord 44 (total 252), bredd på spegel 72 cm

Smärre slitage

772538

2020-05-18