Endre Nemes

Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad Endre Nemes -60, blandteknik med collage på duk, monterad i distansram, ca 38x46 cm

772548

2020-05-17