Finn Juhl karmstol Diplomat
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FINN JUHL (1912-1989), karmstol, "Diplomat", France & Søn, 1900-talets andra hälft, karm i teak, stämpelmärkt, . sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 69 cm
sits med slitage/ reva, senare klädsel
772552
2020-05-19