Finn Juhl karmstol Diplomat

Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat
Finn Juhl karmstol Diplomat

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINN JUHL (1912-1989), karmstol, "Diplomat", France & Søn, 1900-talets andra hälft, karm i teak, stämpelmärkt, . sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 69 cm

sits med slitage/ reva, senare klädsel

772552

2020-05-19