Gottfrid Öfverman Stockholm

Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOTTFRID ÖFVERMAN, (1900-TAL), "Hammarby qvarn" olja på pannå 49x66 cm, signerad och daterad 1937

Smärre slitage, ytsmuts

772571

2020-05-18