Gottfrid Öfverman Stockholm

Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GOTTFRID ÖFVERMAN, (1900-TAL, ): "Stigbergsgatan" olja på pannå 41,5 x 61 cm

Smärre slitage, nötta hörn, ej ramad

772572

2020-05-18