Skyltbokstav

Skyltbokstav
Skyltbokstav
Skyltbokstav
Skyltbokstav
Skyltbokstav
Skyltbokstav

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLTBOKSTAV med lysrör, 1950/60-tal, målad plåt, höjd ca 61 cm

Rost, åldersrelaterat slitage, funktionn garanteras ej

772580

2020-05-18