Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947): Spatserande man, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad samt daterad Clemens 1944, mått ca 36,5x65 cm
772599
2020-05-17