Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Spatserande man, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad samt daterad Clemens 1944, mått ca 36,5x65 cm

772599

2020-05-17