Funkis sidobord

Funkis sidobord
Funkis sidobord
Funkis sidobord
Funkis sidobord
Funkis sidobord
Funkis sidobord
Funkis sidobord
Funkis sidobord

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

150 EUR

SIDOBORD, 1930/40-tal, bordsskiva med tenn och träinlägg i olika träslag. 63 x 43 cm, höjd 64 cm

Lätt slitage

772664

2020-05-24