Grammofon

Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

150 EUR

GRAMMOFON, 1900-talets början, skivalbum med fem skivor och extra stift, höjd 60 cm, ca 36 x 36 cm

Slitage och små skador

772666

2020-05-24