Halsband med hänge, Jan Brunk
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN BRUNK, halsband, silver, 1990-tal, fyrkantigt hänge med grön sten, lås med hake, kontrollstämplar på kedja samt hänge, kedjans längd ca 72 cm, hänge 5x4 cm, vikt 53 g
Smärre bruksslitage, smärre oxidering och repor
772676
2020-05-18