Leksaker
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LEKSAKER (2) i form av mekanisk gris och hund, grisen märkt Schuco Germany och hunden Japan, ca 1940-50-tal, plåt samt textilt material, höjd ca 10,5 samt 6 cm
Kuntoraportti
Funktionen garanteras ej, slitage
772677
Päivämäärä:
2020-05-18