Lennart Nyström färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): (6), signerad Lennart Nyström, numrerade 55/250, 158/250, 62/250, 68/250, 75/250, 183/250, färglitografier, monterade på syrafritt papper i förgyllda ramar, vardera ca 27x19,5 cm

Skador: 1 saknar glas

772692

2020-05-17