Guido Faleschini skrivbord "Starblack"
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUIDO FALESCHINI, skrivbord modell "Starblack", 1970-talet, Italien, klädd i svart skinn, lister av aluminium, skiva med inbyggd flyttbar lampa, en lådhurts, tillverkad av Mariani, Italien, H ca 74, B ca 180, D ca 100 cm
Skador: Bruksslitage
772695
2020-05-17