Lis Zwick

Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LIS ZWICK (född 1942), komposition, "Cirkus", signerad samt daterad 1978, blandteknik på papper, ca 36x84 cm

772701

2020-05-17