Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOCKA, tygdocka, 1930-tal, etikettmärkt ´Norah Wellings, Made in England´, L ca 31 cm
Skador. Brukslitage och smuts
772704
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här