Norah Wellings docka 1930-tal

Norah Wellings docka 1930-tal
Norah Wellings docka 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

DOCKA, tygdocka, 1930-tal, etikettmärkt ´Norah Wellings, Made in England´, L ca 31 cm

Skador. Brukslitage och smuts

772704

2020-05-17