Gerhard Nordström, oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Porträtt på kvinna, signerad G N -42, samt a tergo signerad samt text ´Skånska Målarskolan 41-42´, dedikation, olja på pannå, ca 48x43 cm
Skador: Fläckar, mindre ytrepor
772707
2020-05-17