Gerhard Nordström, oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Porträtt på kvinna, signerad G N -42, samt a tergo signerad samt text ´Skånska Målarskolan 41-42´, dedikation, olja på pannå, ca 48x43 cm

Skador: Fläckar, mindre ytrepor

772707

2020-05-17