Sture Johannesson litografi

Sture Johannesson litografi
Sture Johannesson litografi
Sture Johannesson litografi
Sture Johannesson litografi
Sture Johannesson litografi
Sture Johannesson litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE JOHANNESSON (1935-2018): "Ying & Yang", signerad och daterad Sture Johannesson 1974, numrerad 5/35, bladmått 56x76 cm

772711

2020-05-17