Oscar Reutersvärd akvarell och tusch
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, "Perspective Japonaise n:o 478ab", signerad Oscar Reutersvärd, blandteknik, akvarell och tusch, mått ca 67 x 55 cm
Kuntoraportti
772713
Päivämäärä:
2020-05-17