Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONFEKTSTÄLL, för 6 burkar, "Dixi", omkring 1900-talets mitt, 7 glasbehållare, glas och metall, höjd ca 54, bredd 37 cm
Skador: Slitage, 3 burkar med sprickor i bottnen
772715
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här