Konfektställ "Dixi" omkring 1900-talets mitt

Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONFEKTSTÄLL, för 6 burkar, "Dixi", omkring 1900-talets mitt, 7 glasbehållare, glas och metall, höjd ca 54, bredd 37 cm

Skador: Slitage, 3 burkar med sprickor i bottnen

772715

2020-05-17