Axel Einar Hjorth Roma sekretär
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Roma", sekretär, 1930/40-tal, skrivklaff med klassicerande dekorelement, inredning med lådor, bonad björk, höjd ca 103 cm, 90 x 46 cm
Skador: Bruksslitage, märken, repor, invändigt skador klaffen
772723
2020-05-17