Axel Einar Hjorth Roma sekretär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, "Roma", sekretär, 1930/40-tal, skrivklaff med klassicerande dekorelement, inredning med lådor, bonad björk, höjd ca 103 cm, 90 x 46 cm

Skador: Bruksslitage, märken, repor, invändigt skador klaffen

772723

2020-05-17