393 - Ljusstakar 1800-tal

393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal
393 - Ljusstakar 1800-tal

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, sengustavianska, svarvad och skuren ek, smide, 1800-tal, justerbara i höjd, ca 38-53 cm

Bruksslitage, torrsprickor

772724

2020-08-21