394 - Parurnor Marieberg 1700-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URNOR, 1 par, empire, flintgods, Marieberg, Henrik Stens period (1769-1788), märkta MB Sten, höjd ca 25 cm

Bruksspår lagningar

772725

2020-08-21