Parti silver 1900-tal

Parti silver 1900-tal
Parti silver 1900-tal
Parti silver 1900-tal
Parti silver 1900-tal
Parti silver 1900-tal
Parti silver 1900-tal
Parti silver 1900-tal
Parti silver 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

PARTI SILVER, 1900-tal, 23 delar, dosa (England), skålfat samt 6 + 7 + 8 moccaskedar, skålens diameter 12 samt dosans längd 9,5 cm, vikt ca 420 gram.

Något bruksslitage.

772742

2020-05-26