Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
PARTI SILVER, 1900-tal, 23 delar, dosa (England), skålfat samt 6 + 7 + 8 moccaskedar, skålens diameter 12 samt dosans längd 9,5 cm, vikt ca 420 gram.
Något bruksslitage.
772742
2020-05-26