Bertil Fridhagen soffbord Bodafors

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, soffbord, Bodafors, 1960-tal, stomme i teak, höjd ca 52, 150x55 cm

Bruksslitage, fuktfläckar kring toppskiva

772747

2020-05-18