Bemålade väggfält Helsingborgs stadsteater
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGFÄLT, 3 st, 1970-tal, exotiska papegojor i naturlig miljö, olja på massonit och playwood, 180x56, 199x86 resp. 235x120 cm
Proveniens: Helsingborgs gamla stadsteater
Slitage, skruvhål mindre färgbortfall
772759
2020-05-17