Bemålade väggfält Helsingborgs stadsteater

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGFÄLT, 3 st, 1970-tal, exotiska papegojor i naturlig miljö, olja på massonit och playwood, 180x56, 199x86 resp. 235x120 cm

Proveniens: Helsingborgs gamla stadsteater

Slitage, skruvhål mindre färgbortfall

772759

2020-05-17