Elastolin figurer
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ELASTOLIN figurer (25) samt fort, 1930/40-tal samt två figurer i plast från 1950-talet, fort i trä, figurerna på häst ca 13 cm höga
Enstaka skador på bl a en hatt och ett gevär, Smärre slitage
772766
2020-05-18