Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

ELASTOLIN figurer (25) samt fort, 1930/40-tal samt två figurer i plast från 1950-talet, fort i trä, figurerna på häst ca 13 cm höga

Enstaka skador på bl a en hatt och ett gevär, Smärre slitage

772766

2020-05-18