Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (1911-2002), "Le Sóel", signerad samt numrerad 68/100, 1975, planche 1 ur Hom´mere l´eautre, färgetsning, bildmått ca 43x49 cm,

LITTERATUR: Sebatier 408, Ferrari 194

772772

2020-05-18