Figurin Elbogen

Figurin Elbogen
Figurin Elbogen
Figurin Elbogen
Figurin Elbogen
Figurin Elbogen
Figurin Elbogen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, i form av kvinna, Elbogen, lergods, signerad Elbogen, höjd ca 39 cm

Smärre slitage

772776

2020-05-18