398 - Monterskåp, 1 par

398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par
398 - Monterskåp, 1 par

Såld för:

25 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MONTERSKÅP / bordsvitriner, 1 par, mässing, glas och trä, 3 glashyllor vardera, dörr, lejontassar, 1900-talets första hälft, höjd ca 67, 43,5 x 22,5 cm

Bruksslitage, någon skada

772784

2020-08-21