Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MONTERSKÅP / bordsvitriner, 1 par, mässing, glas och trä, 3 glashyllor vardera, dörr, lejontassar, 1900-talets första hälft, höjd ca 67, 43,5 x 22,5 cm
Bruksslitage, någon skada
772784
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här