Petter Thoen färglitografi

Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "They kissed and lived happily ever after" signerad P Thoen, numrerad 216/275 färglitografi, bildmått ca 35x55 cm

Ej examinerad ur ram

772789

2020-05-18