Stolar teak

Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE VODDER, tillskrivna, 6 st stolar i teak, 1950-tal, svart gallon, brännmärkta undertill Vamo Sønderborg, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, 1 stol med lagat underrede

772800

2020-05-18