Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, 1800-talets första hälft, regency, Storbritannien, koppar, med lejonmaskaroner och egyptiserande karyatider, fotplatta med droppformade fötter, Tapp i mässing, märkt ´Patent´, höjd ca 58 cm

Skador: Bucklor

772808

2020-05-18