Slagbord
Vollendet
2020-05-18
772811
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, fur, låda i sarg, höjd ca 74 cm, ihopfällt 45x90 cm, slagskivor á 62 cm, skivans mått tot ca 170x90 cm
Slitage, patina, en grind med skada vid fästet