Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, fur, låda i sarg, höjd ca 74 cm, ihopfällt 45x90 cm, slagskivor á 62 cm, skivans mått tot ca 170x90 cm

Slitage, patina, en grind med skada vid fästet

772811

2020-05-18