404 - Flakong Art Noveau

404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau
404 - Flakong Art Noveau

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS WEBB & SONS, flakong, Art Noveau, gult droppformat glas med vitt överfång, dekor av palmblad och fjäril, silverinfattning med xxx xxx xxxxx stämplar, längd ca 25 cm

DUBBELKOLLA värderingen samt stämplarna!

Brulksspår, bucklor i silverlocket

772815

2020-08-21