404 - Flakong Art Noveau
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
THOMAS WEBB & SONS, flakong, Art Noveau, gult droppformat glas med vitt överfång, dekor av palmblad och fjäril, silverinfattning med xxx xxx xxxxx stämplar, längd ca 25 cm
DUBBELKOLLA värderingen samt stämplarna!
Brulksspår, bucklor i silverlocket
772815
2020-08-21