Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, Johannes döparen, 1900/2000-tal, tempera och förgyllning på pannå, ca 35x27 cm
Några små färgbortfall
772818
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här